OKAZION !!! MITSUBISHI PAJERO DIZEL 4x4 e viti..

Shitet nga: Ziri 28 Sht 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Kukës
Shitet Mitsubishi Pajero per aresye mosperdorimi (nuk nderrohet)
Viti I prodhimit 2007
Motorr Nafte 2.5 Turbo shume I fuqishem dhe ekonomik
Me vetem 123 000 Km te bera
Marshe manuale 4x4 me gjiro te shpejta dhe te ngadalta
8+1 vende te dokumentuara ne lejen e qarkullimit
Me dokumenta te rregullta
Taksa, kontroll teknik dhe siguracion I paguar
Ne gjendje perfekte motorrike dhe gjenerike
Me 4 dyer dhe deren e bagazhit
Me hapsire te bollshme dhe te rrehatshme brenda
Shume e larte dhe e pershtatshme edhe per zona te thella malore

E gatshme per cdo lloj prove...


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim