Nissan Primera diesel -02

Shitet nga: flamur 04 Nën 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Kukës
Shitet Nisani me targa te huaaja , gjjndem ne Kosove per me shume 0037744209560 viber si dhe 0038649447579
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim