Nissan Primera benzin -04

Shitet nga: nisan 28 Maj 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Kukës
nisan full ekstra klima kamera drita ksenon drita mjegulle disqe alomini me sallon lekure ka dhe mbulesen e meshinit me te gjitha sherbimet e bera ,me 15 5 2014 jane nderru vaj ,filtra kabine ,filtra motori rrypat taket e frenave amortizatore mbrapa dinamo butoni grustet e timonit filtro vaj .5000 e me te gjitha te paguara ose 4000 e pa pagu asnje gje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim