Nissan Primera -04

Shitet nga: Nisan 18 Maj 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Kukës
Shitet Nisan Primera e vitit 2004 ne gjendje shume te mire pune.Makina eshte me dokumenta te Greqise.
1.6 Benzin , me klime , e paisur me sensor dhe kamera parkimi si para ashtu edhe pas , 4 xhama elektrik , hapje-mbyllje elektronike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim