Mercedes benzin -99

Shitet nga: Arber Delia 15 Sht 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Kukës
Ofert shume e mire dhe e volitshme bejme edhe pak zbritje , Mercedez Benz 1999 ,me klime , i ardhur nga Wiena eshte ne gjendje shume te rregullt dhe shum i mbajtur si nga brenda edhe nga jasht te gjitha kontrollet i ka te kryera , Eshte i doganuar dhe i rexhistruar i gateshem (afat gati nje vite)....

Pronari vetures gjendet ne Kosove, mirepo ne rast se jeni bleres serioz jemi ne kukes ne qdo kohe qe ju pershatet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim