Mercedes-benz E220 CDI -00

Shitet nga: alket 06 Tet 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Kukës
SHITET mercedes-benz E220 CDI 2000 ..ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike me te gjitha sherbimet e kryera ..automatike tip tronic...kondicioner ..radio cd mp3..esp..fenere xenon..disqe alumini 16 inq..me letra te rregullta deri ne fund te vitit..04.12.2014..siguracionin mbaron ne prill 2015..makina shitet per arsye mos perdorimi..CMIMI I DISKUTUESHEM ..FALEMINDERIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim