Mercedes 270 dizel -01

Shitet nga: Bilall Ahmetaj 21 Qer 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Kukës
Shitet makina mercedes dizell avangard dhe Nderrim. Makina eshte ne gjendje shum te rregullt.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim