Mercedes 270 dizel -00

Shitet nga: arjani 09 Nën 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Kukës
makina eshte perfekte, ne gjendje shum te mire nga ana motorike ashtu dhe mekanike e sapo ardhur nga italia.per me shum kontaktoni ne nr. e meposhtem te tel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim