Mercedes 270 diesel -01

Shitet nga: Bilall Ahmetaj 19 Qer 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Shitet makina mercedes dizell avangard dhe Nderrim. Makina eshte ne gjendje shum te rregullt. Per me shum informata kontaktoni ne numrat 377 44-166-761 ose 386 49-166-761.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim