Mercedes 270 cdi -00

Shitet nga: noldi 24 Sht 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Kukës
VERSIONI AMERIKAN DYMER CRYSLYER,,, SUPER FULL DHE ME I VECANTE .. GOMA TE REJA 85% TE GJITHA DRITAT KSENO...VAJ I KAMIOS DHE I MOTORRIT TE NDERRUARA KE BENZI DHE TE GJITHA FILTRAT ..ME EKRAN TE MADH PARA ...SENSOR PARKINGU PARA MBARA DHE E VECANTA TARGA AA BENZI 270 CDI ...SHUM I GATSHEM PER CDO LLOJ PROVE.. JU FALEMINDERIT.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim