Mercedes -02

Shitet nga: korab 03 Krr 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
mercedes benz c avantgarde 270 cdi, i sa po ardhur nga italia dhe me te gjitha serviset e kryera atje. shitet per arsye te mos pordorimi, te interesuarit te marrin ne telefon.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim