Makina mercedes dizell avangard dhe Nderrim -01

Shitet nga: Bilall Ahmetaj 25 Qer 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Shitet makina mercedes dizell avangard dhe Nderrim. Makina eshte ne gjendje shum te rregullt.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim