MITSUBISHI L200 2.5 DIESEL -04

Shitet nga: Servet Musallaj 19 Jan 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR   10 000 EUR

Komuna: Kukës
Shitet makina tip mitsubish L200 2.5 diezel ne gjendje shum te mir pune,
10500 Km origjinale
Me targa dhe dokumenta te paguara deri ne tetor 2015.
Mitsubishi L200 4x4 2004
Airbag SRS
PAJISJET e BRENDSHME
CD ,Xhama elektrikë
Me ajër të kondicionuar
Tuner / radio
Pasqyra elektrike anësore
ABS
Pasqyra elektrike.
Sedilje lekure
4 goma dimerore
Makina Eshte Ne Gjendje Shum Te Mire Pune shitet per arsyje mos perdorimi .
TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJE NE NR.0688277221.
CMIMI:8 000 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim