Ford focues -00

Shitet nga: Elton 15 Sht 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Kukës
Ford focus nafte 1.8 di viti 2000 ne gjendje shume te mire xhenerike si dhe motorrike.letrat te rregullta deri ne 2015, cmimi i diskutueshem,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim