Ford Mondeo dizel -02

Shitet nga: Hagji 03 Nën 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
shes ford mondeo sapo i ardhur nga gjermania viti i prodhimit 2002 2.0 dizel ka klim dritare elektronike hapje dhe mbyllje elektronike full ekstra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim