Ford Galaxy 1.9 tdi -02

Shitet nga: asllan 21 Qer 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
shitet ford galaxy 1.9 tdi 2002 6+1..ngjyre blu e erret tapiceri lekure ..sistem alarmi kondicioner ..airbag ..navigator + bagazhiere..sedilje me ngrohje .shum i mbajtur nga ana vizuale dhe xhenerike shebimet e sapo bera ..i ardhur nga italia pothuajse i pa perdorur ne shqiperi..me letra te rregullta ..cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim