Ford Fiesta benzin -01

Shitet nga: Ferat 25 Nën 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Shes ford fiesta shum i ruajtun ne gjendje perfekte e ardhun nga jasht per ma teper mund ta shifni dhe binduni makina gjindet ne ks gjegjsisht ne malishev
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim