Ford Fiesta 1.8 tddi -02

Shitet nga: asllan 21 Qer 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
shitet ford fiesta 1.8 tddi..ngjyre blu e erret kondicioner airbag..abs..radio-cd+bagazhiere..makina eshte shum ekonomike ne llojin e saj..4.5l /100 km..eshte shum e mbajtur dhe e paster 180.000 km origjinale ..e ardhur nga italia //e pa perdorur ne shqiperi fare ..ruhet ne garazh..me letra te rregullta shqiptare te sapo prera ..cmimi i diskutueshem..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim