Dodge Charger 3.5 Benzin -06

Shitet nga: qemajl 25 Tet 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Kukës
Shitet Dodge Charger 3.5 Benzin
viti prodhimit 2006
i pa doganuar me tabela amerikane
per informata ne numrat e telefonit :+38649217430 dhe +37744217430
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim