Daewoo Nubira 1.6 benzin -00

Shitet nga: Kastriot 16 Dhj 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Kukës
MAKINA ESHTE DAEWOO 1.6 ME BENZINE, VITI 2000. VETURA ESHTE E ARDHUR MGA SLLOVENI, ESHTE E ÇLAJMRUAR E GATSHME PER DOGANIM DHE GJENDET NE KOSOVE ( PRIZREN)KA QMIM 900€.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim