BMW 525 dizel -97

Shitet nga: gzim bilali 22 Qer 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Kukës
SHITET BMW 525 TDS FULL OPSION NE GJENDJE TE SHKELQYER .MAKINA KA KETO TE DHENA : 1-tapiceri lekure te zeze ne gjendje sh te mire. 2-klima me 2 zona. 3-te katert xhamat jan elektrik.4-pasqurat elektrike.5- te 4 xhamat e zi origjinal.6-sediljet me 3 pozicjone levizjeje edhe me fryerje.7-dritat origjinal.8-xhami me sensor shiu.9-mbyllje qendrore me pult.10-hapje mbyllje xhamash e pult. 11-hapje bagazhi me pult.12-Timon 3 dhe me butona ne timon 250000 kilometra...!!!!!!!!!! CMIMI 1700 EURO !!!!! NR TELEFONIT 0685314163..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim