BMW 318 tdi -99

Shitet nga: Hazir 19 Nën 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Kukës
Makina eshte shume e mbajtur si brenda dhe jashte.Ka motorr nafte 1.9 shume ekonomik.Me targa AA dhe letra te paguara deri ne maj 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim