Audi A8 3.0 dizel -05

Shitet nga: Qeliku 02 Dhj 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Shes audi a8 3.0 viti 05 full opsion me dokumenta te rregullta shqiptare e sapo ardhur nga anglia esht ne gjendje shum te mire si ne llamarin dhe ne pjes gjenerike qmimi: 11.000 € nderrohet vetem me foristrade me marveshje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim