Audi A6 2.5 diesel -00

Shitet nga: armando 11 Sht 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Kukës
Okazion-Shes Audi A6 2.5 2000

- T.V NAVIGATOR-,DVD-CEL-,USB-Antene Satelitore
- Sedilje me regullim elektrik.
- 6 air bag
-Abs-Srs-Esr-Esp.
- Klima automatic-Tiptronik
- Sistem audio 'BOSE'
- Fener xenon dhe me larese feneresh
- Disqe alumini origjinal te audit-me goma te sapo vena te reja.
- Sensor parkimi mbrapa
- Pasqyra elektrike
-4 xhama elektrik te erret dhe me shenim ne leje te qarkullimit
-Ngjyre blu e erret
-Hapje mbyllje me pult.
Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike, motorike.
Sherbime te regullta: ( Te sapobera: Vaj - filtra, , gominat,gomat)
Dokumenta te sapo paguara targat e reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim