Audi A4 2.5 TDI Sline -02

Shitet nga: alban 14 Sht 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Kukës
shutet audi a4 2.5 tdi sline 2002 ne gjendje shum te mir me keto karakteristika:
Sline
ngjyr te hirt mat ne vler prej 1000 euro
navigacion
sensora te shiut
tempomat
komandim shpejtsis ne vollan
klim klimatronike dy zonale
drita me led folm vetlle
fellne 18>225,40.18
komfor te mir dhe te ruajtur etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim