AUDI A6 dizel -02

Shitet nga: mondi 06 Tet 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Kukës
Makina eshte ne gjendje shume te mire e paisur me karta shqipetare te paguara:siguracionin deri ne mars .2015 dhe kualidim .Ekstrat e makines jane:ABS,SRS, 2 airbag, xhama elektronik,navigator,sedilje me ngrohje,klim, baxho elektronike etj.Serviset e makines jane bere dhe gomat i jane vene te katerta te reja.Makina shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim