VW Golf 4 1.9 dizel -99

Shitet nga: lani 28 Tet 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
makina eshte e sapo ardhur nga italia. eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte e mirembajtur shume. eshte me dogane dhe letrat i ka te paguara targa te reja te sapo nxjerrura..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim