Kove esavatori

Shitet nga: besnik 29 Sht 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Kukës
Makina : Të tjera
e pershtatshme per exavator altlas dhe libherr 902 multifunxionale shum praktike per nuvelime per scarpata
gjersiae brendshme e spinotave 26 cm
dimensioni i spinotave 60 ml
gjersia e koves 150 cm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim