Inkubatora 4•19000vez pulav apo qurav

Shitet nga: Afrim Dje 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Makina : Të tjera
Shesim 4 inkubatora per nga 19000 vez te pulav apo gjela detti ,3 per Inkubator nji per hatcher jan gati te ri model vitit 2005 prodhim gjerman me arka plastike,shiten dhe te ndar nji nga nji, si dhe nji Inkubator per 9000 vez dhe hatsherin per 3000 vez model vite 80 ta. Monofaz shum praktik per pun gjindem ne rahovec kosov.na kontaktoni ne vatssap apo viber +38344149510.apo 38349-149510 viber vatssapp.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim