MULLI PER BLUARJE TE MISERIT DHE FSHIRJE TE MISE..

Shitet nga: RAIF 21 Jan 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Kukës
Makina : Makina lidhëse
SHES MULLI TE MARKES POLISTEROJ
KEMI DY LLOJE

KONCAR EDHE POLISTEROJ
KRYEJN KETO OPERACJONE SHKOQ MISER PO ASHTU EDHE BLUAN IKA NDARA OPERACJONET


KETA MULLI JAN NE GJENDJE TE RREGULLT PER PUN JAN MONOFAZ


I BLUAN KETO DRITHRA MISER GRUR ELB EDHE TERRSHER


GJINDEMI NE KOSOV NE QYTETIN E SKEDERAJT MUND TE NA KONTAKTONI EDHE PER MES IMELL
NOIZY_02@HOTMAIL.COM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim