Lidhsen john deere 359

Shitet nga: endrit 07 Nën 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Makina : Makina lidhëse
shes lidhsen ne gjendje te rregullt me qmim shum te arsyshumm mundni me thirr ne 045683569 dhe 049460309
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim