VW Caravelle, 8+1 -10

Shitet nga: Pellumbi 18 Sht 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   14 500 LEK

Komuna: Kukës
VW Caravelle,
Viti Prodhimit 2010.
Numri i vendeve 8+1.
Me tachograf.
Me Air Condicioner

Mjeti eshte ne gjendje shum te mire dhe eshte i pa aksidentuar.

Ky mjet eshte perdorur vetem nga 1-pronar.
Per me shume me kontaktoni.

Cmimi eshte i Diskutueshem,
Pellumbi. cel: 068 214 7826
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim