Mercedenz benz 410 -93

Shitet nga: akil 16 Dhj 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
makina esht ne gjendje shum te mir teknike dhe gjenerike me 5 marsha turbo diezel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim