Ford Transit diesel -92

Shitet nga: Perparim Koka 28 Tet 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Kukës
Makina : Makina udhëtimi
Makina eshte me letra, dhe ne gjendje shume te mire , arsyeja qe e shes eshte sepse nuk me hyn me ne punu , qmimi eshte shume i arsyeshem , flm per mirekuptimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim