Kamion kiper

Shitet nga: Islam 13 Jan 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 000 EUR   10 000 EUR

Komuna: Kukës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shitet kamion kiper ne gjendje te rregullt per pun viti1994
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim