Sprinter Vip BUSS U SHITTTTTTTT FLM

Shitet nga: Admiri 12 Jan 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Full extra super sprinter 416Shitet super sprinter 416 cdi XXXl viti 2004
Full klim para
Klim pasagjer
Tv
Dwd
Frigorifer
Apart kefaes
Gjama kollor ponoram
Ulse komod + shtrihen rripi 3pika
Bagqzh te mjaftushum
Info 044 600 051
Viber 049 625 076
Viber 049 227 857
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim