Sprinter 515 Vip buss klim passagje XXL viti 2010

Shitet nga: Admiri 12 Mar 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Sprinter vip buss
Klim passagjersh kamer TV km 152000 km me libra servicit abs asr kamer sprinter XXL 20 ulse te intersumit kontakt tel 044 600 051 vajber +38349227857ose +38349625076
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim