Sprinter 416 full klim pasagjerash tv dvd 2006

Shitet nga: Admiri 12 Jan 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shitet sprinteri 416 viti 2006
Deren me ajr
Abs asr 20 sendile
Klim pasagjersh
Tv dvd etj Tel 044 600 051 vajber 0038649227857
Ose 49625076
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim