shes mercedes benz 310 d

Shitet nga: mercedes 310 d 26 Nën 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Kukës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin per transport 310 d ne gjendje te rregullt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim