Furgon Opel Vivaro

Shitet nga: xxxx 27 Nën 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Kukës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet opel vovaro me targa zvicrane me liber servisi gjindemi ne gjilan
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim