Kamion Mercedes Benz

Shitet nga: Xhevit 02 Sht 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Mercedes-Benz 1422,viti prodhimit 1987, me 6 marsha, ne gjendje te shume te mire motorrike dhe xhenerike, ka dhe tenden,siguracioni sapo i eshte prere, taksat deri 28.12.2014
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim