IVECO 35 C 11 -02

Shitet nga: x 04 Krr 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
SHITET IVECO 35 C 11 VITI 2002 NE GJENDJE TE MIRE ME DOGANE DHE DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim