MAN

Shitet nga: MAN 14 Nën 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Kukës
eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike cmimi i padiskuteshem . E Gatshme per cdo lloj prove. makina gjindet ne Tropoje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim