Karusel i levizsshem

Shitet nga: Niko 22 Gsh 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Kucovë
Karusel i levizsshem ne shitje. Mund te transportohet lehte me nje makine te vogel dhe mund te vihet ne pune ne siperfaqe te vogla. Karuseli ka nje shtylle me drita ne mes e cila luan muzike per femije dhe baza e karuselit ka gjashte makina me nga kater vende.
Cadrat e makinave jane te nderrueshme duke dhene nje larmi kombinimesh sipas deshires tuaj. Makinat jane me ngjyra dhe drita te ndryshme e cila ben qe femijet te terhiqen dhe te duan te luajne me to.
Karuseli eshte i thjeshte dhe praktik, ndezja e tij behet vetem me ane te nje butoni dhe mund ta vesh ne pune per kohe e kerkuar per sa kohe duhet.
Motorri i vogel ben qe te harxhoje shume pak energji, afersisht sa nje llambe, e cila e ben karuselin shume fitimprures dhe te leverdisshem.
Kjo loder eshte e pershtatshme per vende nga me te ndryshmet, si afer shkollave, ne parqe, ne plazhe, apo lokale.
Per ata qe nuk e dine se cfare karuseli eshte mund te shikoni kete video te shkurter. https://www.youtube.com/watch?v=HogBrVuL1Gw

cmimi eshte i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim