Qen Sharri

Shitet nga: Aleko Azizi 08 Dhj 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Kucovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shesim kelysh Sharri rrace 100% e paster , me poshte keni dhe foto te mashkullit dhe femres gjithashtu dhe te kelysheve. Te interesuarit te kontakojne ne numrin e celularit 0693321291 ose 0682254899 per me shume informacion. Ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim