Korg Pa 800, 2xpro / Yamaha Tyros 4

Shitet nga: Alexandre 14 Sht 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Kucovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Apple iphone 6 32GB, 64GB

Apple iphone 5s 16GB, 32GB, 64GB
Apple iphone 5C 16GB, 32GB, 64GB
Apple iPhone 5 16GB, 32GB, 64GB
Apple iPhone 4S 16GB, 32GB

Përshkrimi:

Produkt Përfshin:
Apple iPhone 6 32GB Unlocked (Kurrë Lock)
Apple kufje me Remote dhe Mic
Dock Connector për USB Cable
USB Adapter Fuqia
dokumentacioni

Product Features kryesore
8 Megapixel Kamera
GPS asistuar
802.11b / g / n Wi-Fi
Bluetooth 2.1 + EDR
busull digjitale

Kontakt: Alexander Kurtelo
Email: mobiledealers24@gmail.com
Skype: kurtelo205
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim