Home cinema dvd receiver lg ht762tz

Shitet nga: Fatjon Veliu 14 Nën 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Kucovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
lg ht762tz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim