Canon 450D

Shitet nga: marjo 26 Jan 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

109 EUR   159 EUR

Komuna: Kucovë
Prodhimet : Fotoaparate
canon 450D punon perfekt ..ka karikues dhe baterin 150 mij lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim