FABRIKE VAJ

Shitet nga: fadil 23 Sht 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Komuna: Kucovë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
SHITET FABRIKE VAJ HILLER GJERMANE 2.2 TONE PER ORE ,ME 2 CENTRIFUGA ALFALAVAL 307 , 4 BRUMATICE NGA 1 TONE SEJCILA,FABRIKA NE GJENDJE TE SHKELQYER CMIMI 50.000 EURO I DISKUTUSHEM..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim