shitet objekti

Shitet nga: genti 17 Nën 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: kucove
Sipërfaqe: 180 m2
Komuna: Kucovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
OBJEKTI DISPONON
1-)BAR-KAFE (ne gjendje te mire pune)-180 m
2-)BASHKANGJITUR DYQA (ne gjendje pune aktualisht i lene me qera) -27 m
3-)KAT TE DYTE-100 m me prespektive per kate te trete
4-)BODRUM-favorshem per kryerjen e nje aktiviteti 120 m
GODINA ESHTE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA
PER ME SHUME INFO KONTAKTONI NE NUMRIN 0692643305
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim